Fenerbahçe'nin başarılı oyuncusu Serdar Aziz, veda etti. Serdar Aziz Fenerbahçe'den ayrıldı.

KULÜPTEN AÇIKLAMA GELMİŞTİ

Fenerbahçe'ye 2018-2019 sezonunda gelen Serdar Aziz, 5.5 yıldır formasını giydiği sarı-lacivertli ekipten ayrıldığını duyurdu. Önce sabah saatlerinde Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, Serdar aziz'e transfer görüşmeleri için izin verildiği belirtilirken, tecrübeli futbolcunun yeni sezonda Fenerbahçe'nin kadrosunda yer almayacağı duyurulmuştu.

SON GÖRÜŞMEYLE AYRILDIM

Ardından da bu kez Serdar Aziz'den bir veda açıklaması geldi. Tecrübeli oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Bilindiği üzere, 5 buçuk yıl formasını onurla giydiğim Değerli Kulübüm Fenerbahçe Spor Kulübü ile bugün yapmış olduğumuz son görüşmemizin neticesinde ayrılık sürecine girmiş bulunmaktayım" yorumunu yaptı.

TALİPLERİYLE MASAYA OTURACAK

Bazı isimlere teşekkür eden Serdar Aziz, "Bu süreçte göstermiş oldukları anlayış için Saygıdeğer Başkanım sayın Ali Koç. Kıymetli Büyüğüm Sayın Acun Ilıcalı ve Teknik direktörümüz Sayın Jose Mourinho'ya ayrı ayrı teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım" ifadelerini kullandı. Serdar Aziz'in kendisine talip olan kulüplerle masaya oturacağı belirtildi. Serdar Aziz'i bazı Süper Lig ekiplerinin istediği de gelen bilgiler arasında.