Vakıfbank'ta büyük başarılara imza attıktan sonra Japonya'ya giderek Kurobe AquaFairies takımına transfer olan Şenoğlu, burada istediği ortamı bir türlü yakalayamadı ve tekrardan Türkiye'ye döndü. Aksaray ilinde yer alan Kuzeyboru takımına gelen Tuğba Şenoğlu, Anadolu kulübünde gösterdiği başarılı performansla dikkatleri yeniden üzerine çekti ve büyük takımların transfer listesine girdi. Birçok takım Şenoğlu'nu takıma dahil etmek istedi. Bu savaştan galip çıkan ise THY oldu. Şenoğlu, önümüzdeki sezon Türk Hava Yolları'nın formasını giyecek. 

ÜSTÜNDAĞ DUYURDU

Türkiye Voleybol Federasyonu ile Türkiye Hava Yolları arasında gerçekleştirilen sponsorluk anlaşmasından sonra konuşan Mehmet Akif Üstandağ, Tuğba Şenoğlu İvegin'in önümüzdeki sezonda THY forması giyeceğini açıkladı.

Milliyet'te yer alan bilgilere göre,  Tuğba Şenoğlu İvegin, VakıfBank formasıyla; 4 Sultanlar Ligi, 3 Türkiye Kupası, 2 Türkiye Süper Kupası, 3 Dünya Kulüpler Şampiyonası ve 2 Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşadı.

2 SENE ÖNCE DÜNYA EVİNE GİRMİŞTİ

Tuğba Şenoğlu İvegin, 2 sene önce başarılı bir sezon sonrasında hayatını 22 Temmuz 2022 tarihinde fizyoterapist Burhan İvegin ile birleştirmişti. Adana'da yapılan düğüne Milli Takım'dan tüm arkadaşları da katılmıştı. Hatta bu düğün sırasında Ebrar Karakurt'un sigara içtiği söylenmiş ve görüntüleri günlerce sosyal medyada paylaşılmıştı. 

Tuğba Şenoğlu İvegin, milli takım formasıyla ile; 2021 Avrupa Şampiyonası’nda ve 2021 FIVB Milletler Ligi’nde bronz madalya kazandı.