Transferin hızlı takımı Trabzonspor, Macar savunma oyuncusu ile anlaşmaya vardı. Tecrübeli futbolcu için kulüpler de el sıkıştı. Ancak sonra transfer durduruldu.

TANIDIK BİR İSMİ TERCİH ETTİLER

Transfere çok hızlı bir başlangıç yapan Trabzonspor, Cihan Çanak, Ozan Tufan, Lundstram, Barisic, Nwakaeme ve Dragus ile anlaşmaya vardı. Bu isimlerin yanı sıra birçok isimle de görüşmelerini sürdüren Bordo-Mavililer, savunmaya yapılacak takviye için de tanıdık bir isme yöneldi. Trabzonspor, daha önce Fenerbahçe'de görev yapan Macar stoper ile temasa geçti.

SZALAİ İLE ANLAŞMA TAMAM

Atilla Szalai ve kulübü Hoffenheim ile bir süredir görüşmelerini sürdüren Trabzonsporlu yöneticiler, bu transfer konusunda önemli bir yol aldı ve iş bitme noktasına geldi. Gazeteci Yağız Sabuncuoğlu'nun aktardığı bilgiye göre Trabzonspor, Attila Szalai ile sözleşme şartlarında anlaşmaya vardı. Szalai sağlık kontrolü için kulüplerin anlaşmayı tamamlamasını bekliyordu.

KİRALIK ANLAŞMA SAĞLANMIŞTI

Trabzonsporlu yöneticiler, aradaki pürüzlerin giderilmesi için Almanya ekibi Hoffenheim ile de son görüşmeleri gerçekleştirdi. Trabzonspor ve Hoffenheim, Attila Szalai'nin kiralık transferi konusunda anlaşmaya vardı. Attila Szalai sağlık kontrolünden geçecek ve Trabzonspor'a imza atacaktı.

YARIN NE OLACAK BİLMİYORUZ

Ancak daha sonra Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Attila Szalai transferini durdurduklarını açıkladı ve ekledi: Yarın ne olacak, bilemiyoruz!