Beşiktaş sol kanada yapılacak takviye konusunda harekete geçti. Siyah-beyazlılar, Armand Lauriente ile anlaştı, kulübüyle görüşmeler sürüyor.

Teknik Direktör van Bronckhorst'un verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, birçok oyuncuyla temasa geçti. Şu ana kadar Paulista ve Rafa Silva'ya imza attıran Beşiktaş'ın bu hafta içinde farklı isimleri de kadrosuna katması bekleniyor. Siyah-beyazlı yöneticiler, farklı ülkelerde yıldız isimler için nabız yokluyor, görüşmeler yapıyor.

YÖNETİCİLER ÇIKARMA YAPTI

Başta yönetim danışmanı Brad Friedel ve İkinci Başkan Hüseyin Yücel olmak üzere birçok yönetici farklı ülkelere giderek istenen oyuncular için temasları hızlandırıyor. Sol kanada yapılacak takviye konusunda düğmeye basan Beşiktaş'ın listesindeki en önemli isim olarak Armand Lauriente dikkat çekiyor.

ORTA YOLU BULMAYA ÇALIŞIYORLAR

Edinilen bilgilere göre Beşiktaş, Armand Lauriente ile anlaşmaya vardı. Bu oyuncunun kulübü İtalyan ekibi Sassuolo ile görüşmeler devam ediyor. Sassuolo’nun beklentisinin 12 milyon euro olduğu konuşuluyor. Beşiktaş bonuslarla birlikte 8 M € teklif etti. Beşiktaşlı yöneticiler yoğun çaba sarf ediyor. Bu nedenle de taraflar sıkı bir pazarlık halinde. Orta yol bulunmaya çalışılıyor.

FRANSIZ EKİPLERİNDE DE GÖREV YAPTI

25 yaşındaki ve 1.71 boyundaki Fransız futbolcunun piyasa değeri 10 milyon euro olarak gösteriliyor. Beşiktaş'ın kadrosuna katmak istediği Armand Lauriente daha önce Rennes ve Lorient ekiplerinde de forma giydi.