Son olarak Antalyaspor'u çalıştıran Sergen Yalçın'ın adı bir Süper Lig ekibi ile anılıyor. Adana Demirspor'un teknik direktör adayları arasında Sergen Yalçın'ın da ismi var.

Futbolculuğu dönemende dört büyük takımda da forma giyen az sayıdaki futbolcu arasına giren Sergen Yalçın, teknik direktörlük döneminde de aranan isimlerden biri oldu. Daha önce birçok takımı çalıştırdıktan sonra Beşiktaş'ın başına geçen Sergen Yalçın, yıllarca formasını giydiği Siyah-beyazlı ekibe teknik adamlığı döneminde de şampiyonluk yaşatmıştı.

YORUMCULUK YAPIYOR

Daha sonra başarısız geçen bir sezonla birlikte Beşiktaş ile yolları ayrılan Sergen Yalçın, ardından Süper Lig'de Antalyaspor'da görev yaptı. Bu takımla vedalaşan ve şu anda yorumculuk yapan Sergen Yalçın, Süper Lig'in önemli ekibinin listesinde yer alıyor. 

YABANCILAR İLK SIRADA

Adana Demirspor’da teknik direktör konusunda çalışmalar sürüyor. Gazeteci Ertan Süzgün'ün aktardığı bilgilere göre Murat Sancak’ın ilk tercihi yabancı teknik direktör. Listede 2 yerli aday da var. Bu isimler ise Sergen Yalçın ve Kenan Koçak. Adana ekibi öncelikle yabancı hoca adayları ile temasa geçecek.Ancak bu isimlerle anlaşma sağlanamaması durumunda Sergen Yalçın ismi de Güney ekibinin adayları arasında bulunuyor.

VALKANİS İDDİASI

Öte yandan Adanaspor'un teknik direktörlük görevi için Michael Valkanis’i gündemine aldığı belirtildi. Ajax'ta teknik direktör yardımcılığı yapan Avustralyalı Valkanis ile görüşme yapılacağı bildirildi.