Fenerbahçe'de Lazar Samardzic transferi olmadı. Bu isim gündemden çıktı. Fenerbahçe sol kanat için Fransız oyuncu Martin Terrier ile temasa geçti.

Fenerbahçe uzun süredir Lazar Samardzic ile ilgileniyordu. Udinese'de forma giyen orta saha oyuncusu için hem oyuncuyla hem de kulübüyle temas kurulmuştu. Birçok ekibin listesinde bulunan Samardzic için Fenerbahçe yönetimi uzun süredir beklerken, olumsuz bir haber geldi.

SAMARDZİC İŞİ YATTI

Gazeteci Yağız Sabuncuoğlu'nun aktardığı bilgilere göre Fenerbahçe'de Lazar Samardzic defteri oyuncunun Türkiye'ye gelmek istememesi sebebiyle kapandı. Oyuncu artık Fenerbahçe'nin gündeminde değil. Listeden çıkarıldı. 22 yaşındaki Sırp futbolcu, başka takımların tekliflerini değerlendirecek. Fenerbahçe de orta saha için diğer alternatiflere yönelecek. 

27 YAŞINDAKİ FRANSIZ LİSTEDE

Öte yandan Fenerbahçe'de sol kanat arayışlarında farklı bir isim gündeme geldi. Sarı-lacivertliler, Fransa'nın Rennes ekibinde forma giyen Martin Terrier'i gündemine aldı. Fenerbahçeli yöneticiler, kulübüyle temasa geçerek oyuncunun durumunu sordu. Futbolcu tarafıyla da temasa geçildi. 27 yaşındaki Fransız sol kanat oyuncusu, 2020 yılından bu yana Rennes'te görev yapıyor. Futbolcunun tahmini piyasa değeri ise 20 milyon lira olarak gösteriliyor.