Beşiktaş'ın genç golcüsü transferin gözdesi oldu. İngiltere temsilcisi golcü futbolcuyu kadrosuna katmak için kesenin ağzını açtı. Reddedilemeyecek bir teklif geldi.

ALTYAPIDAN YETİŞTİ

Beşiktaş'ın altyapısından yetişen Semih Kılıçsoy, özellikle geçen sezon adından çok söz ettirdi. Başarılı futbolcu Milli Takım aday kadrosuna da çağrıldı. Euro 2024'te sadece Hollanda maçının son anlarında şans bulan Semih Kılıçsoy, çok kısa süre görev almasına rağmen gole çok yaklaştı, farkını ortaya koydu. Semih'in dokunuşunu kaleci son anda çıkarmıştı.

İLGİSİ İKİ AY ÖNCE BAŞLADI

18 yaşındaki futbolcu, kariyerinde Süper Lig'de çıktığı 27 müsabakada 11 kez fileleri havalandırmayı başardı. Performansıyla taraftarın gönlünde de taht kuran Semih Kılıçsoy, İngiliz ekibi tarafından fark edildi. İngiltere'nin Fulham ekibi 2 ay önce devreye girmişti. Fulham şef scoutu Brian Talbot ile Fulham’ın diğer yetkilileri ve Samet Aybaba Semih Kılıçsoy transferi için görüşmelerie başlamıştı.

20 MİLYON EURO İYİ RAKAM

Başkan Hasan Arat da süreci yakından takip ediyordu. Gazeteci Sercan Dikme'nin verdiği bilgilere göre şimdi de Fulham ve Beşiktaş kulübü yetkilileri yeniden temasa geçti. Fulham Semih Kılıçsoy için Beşiktaş’a 20 Milyon Euro resmi teklif yapmaya hazırlanıyor. Beşiktaş Kulübü Semih için 20 Milyon Euro teklife sıcak bakıyor. Önümüzdeki günlerde Semih Kılıçsoy'un Fulham'a imza atabileceği belirtiliyor.