Orta sahada Galatasaray'ın beyni konumunda bulunan Kerem Demirbay, bu sezon Galatasaray'ın şampiyonluk yolunda en büyük ayaklarından biri oldu. Oyun görüşüyle fark yaratmayı başaran Kerem Demirbay, özellikle attığı gollerle damga vurmayı başardı. 

Demirbay, bu nefis performansının ardından birçok takımın da dikkatini çekti. Gazeteci Yağız Sabuncuoğlu'nun özel haberine göre, Al-Shabab, Kerem Demirbay'ın durumunu yakından takip ediyor. Söz konusu transfer teklifi hakkında sosyal medya hesabından paylaşım yapan Hazar Büyüka ise, "Böyle yerli 8 bulamayız. Spektaküler bir teklif gelmezse kesinlikle satılmamalı." ifadelerini kullandı.

VİTOR PERREIRA ÇALIŞTIRIYOR

Suudi Arabistan takımı, önümüzdeki sezon için büyük yatırımlara başladı. Kadrosunu güçlendirmek isteyen Al-Shabab, takımın omurgasını da Kerem Demirbay'ın üzerine kurmayı planlıyor. Arabistan ekibi Fenerbahçe'den de tanıdığımız Vitor Perreira çalıştırıyor. 

İSTATİSTİKLERİ GÖZ DOLDURUYOR

Orta sahada rol alan Kerem'in istatistikleri ise göz kamaştırıyor. Bu sezon Galatasaray ile toplamda 40 maça çıkan Demirbay, 7 gol atıp 3 de asist katkısında bulundu.