Dün Corriere Dello Sport'un son dakika olarak verdiği haberde "Juventus, Nicolo Zaniolo için Galatasaray'a takasta Kenan Yıldız ve bir miktar para teklif edecek." açıklaması yapılmıştı.

Hem Galatasaray hem İcardi sevgisi bilinen Kenan Yıldız için Galatasaray taraftarı heyacanlandı. Sağ ve sol açıkta Zaha, Kerem, Barış, Tete ve Hakim ziyech gibi yıldızları yer alan Galatasaray,  Nicolo Zaniolo'u elindne çıkaracağı biliniyordu.

Dün büyük bir sürprizlerle Kenan Yıldız Galasaray haberini veren Dello Sport sonrası bir sürpriz daha yaşandı.  Nicolo Zaniolo'nun Atalanta yada Fiorentina ile görüştüğü ve anlaşma sağlamak üzere olduğu biliniyordu.

Son dakika Galatasaray teklifleri retetti!

Galatasaray, Nicolo Zaniolo için Atalanta ve Fiorentina'dan gelen iki teklifi de reddettiği öğrenildi. Nivolo Zaniolo için yapılan kiralama tekliflerini kabul eden Galatasaray, zorunlu satın alma opsiyonu koymak istiyor. Ancak zorunlu satın alma opsiyonuna Fiorentina ve Atalanta'da yanaşmadı ve Galatasaray teklifi retetti!

Nicolo Zaniolo için Juventus resmen devrede!

Juventus, Nicolo Zaniolo için resmen masaya oturdu. Bonservis bedeli 25 milyon EURO civarında beklenen Zaniolo için Kenan Yıldız takası resmen gündeme geldi. 25 milyon ödemeye yanaşmayan Juventus, Kenan Yıldız ve Zaniolo takası için masaya oturacak.

Kenan Yıldız Galatasaray'la görüşecek!

Juventus kulübü, Nicolo Zaniolo transfer için Galatasaray'a Kenan Yıldız ve bir miktar para teklif edileceği öğrenildi. Ancak Kenan Yıldız'ın gelecek karıyeri ve Türkiye'de oynayıp oynamama isteğiyle ilgili milli maçın ertesi günü görüşme sağlanacak.