Beşiktaş transferde önemli bir ismi kadrosuna katıyor. Beşiktaş Ciro Immobile transferini bitirdi. 

SIRA HÜCUM BÖLGESİNDE

Transferin hareketli ekiplerinden Beşiktaş, önemli bir golcüyle işi bitirdi. Kadrosunu savunma oyuncusu Gabriel Paulista ve forvet arkası olarak görev yapan Rafa Silva'nın transferleriyle güçlendiren siyah-beyazlılar, her mevki için görüşmelerini sürdürüyor. Siyah-beyazlılar, savunma için Felix Uduokhai’yi İstanbul'a getirip tesisleri gezdirirken, bu oyuncunun işi de bitmek üzere. 

DEV TAKIMLARDA FORMA GİYDİ

Hücum bölgesi için de alternatifleri değerlendiren Beşiktaş, önemli bir ismi bitiriyor. Gazeteci Övünç Özdem'in verdiği bilgiye göre Beşiktaş, Ciro Immobile ve kulübü Lazio ile anlaşma sağladı.34 yaşındaki futbolcu kariyerinde Lazio'nun dışında Sevilla, Torino, Borussia Dortmund, Juventus ve Genoa gibi ekiplerde de görev yapmıştı.

İMZA ATMASI BEKLENİYOR

Kariyerinde 593 maça çıkan İtalyan futbolcu, 329 gol ve 75 asistlik performans ortaya koydu. Futbolcunun piyasa değeri 4 milyon euro olarak gösteriliyor. Beşiktaşlı yöneticilerin bu oyuncuyla ve kulübüyle anlaşma sağlamasının ardından gözler Ciro Immobile'nin ne zaman imza atacağına çevrildi. 

4 KEZ SERİE A GOL KRALI OLDU

Ciro Immobile, kariyerinde 4 kez Serie A gol kralı oldu.

2013-14 - 22 gol

2017-18 - 29 gol

2019-20 - 36 gol

2021-22 - 27 gol