Beşiktaşlı yöneticiler, İtalyan yıldızı kadrosuna katmak için seferberlik ilan etti. Yıldız futbolcu ile anlaşma sağlandı, hedef bonservis ödemeden oyuncuyu kadroya katabilmek.

ARAYIŞLAR DEVAM EDİYOR

Kadrosunu Gabriel Paulista ve Rafa Silva transferleriymle güçlendiren Beşiktaş, farklı isimlerle de görüşmelerini sürdürüyor. Savunma için Felix Uduokhai ile temaslarını sürdüren siyah-beyazlı yönetim ayrıca orta alan için de Milli takımda da görev yapan Okay Yokuşlu için harekete geçti. Ancak hücum bölgesindeki eksiklik de henüz giderilemedi.

IMMOBİLE İSMİ GÜNDEMDE

Forvete takviye için dümeni İtalya'ya kıran Beşiktaşlı yöneticiler, Ciro Immobile için Lazio kulübüyle görüşmelere başladı. İtalyan forvet oyuncusu anlaşma sağlandı. Bonservisi ücretsiz olarak almayı planlayan Beşiktaşlı yöneticiler, bu konuda henüz İtalyan yöneticileri ikna etmeyi başaramadı. 

İKİNCİ BAŞKAN YÜCEL ROMA'YA GİTTİ

Lazio kulübünün bonservis ücreti talebi nedeniyle Beşiktaş henüz Ciro Immobile transferini henüz bitiremedi. Gazetici Sercan Dikme'nin verdiği bilgilere göre Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel Ciro Immobile transferini bitirebilmek için Roma’ya gitti. Lazio kulübüyle görüşecek Hüseyin Yücel pürüzleri ortadan kaldırmaya çalışacak.

BONSERVİS ÖDEMEDEN TRANSER

Beşiktaş kulübü bonservis ücreti ödemeden bu transferi sonuçlandırmaya çalışıyor. Laziolu yöneticiler ise bonservis talebinde bulunuyor. Ciro Immobile tran sferiyle ilgili detaylar önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.