Fenerbahçe'de hareketli günler yaşanıyor. Youssef En Nesyri'yi bitiren Fenerbahçe, orta saha ve sol kanada iki ismi daha almak için son aşamaya geldi.

YOUSSEF EN NESYRİ GELİYOR

Atletico Madrid'den Çağlar Söyüncü'yü bonservisiyle kadrosuna katmayı başaran Fenerbahçe, artık hücum bölgesine takviye için çalışmalarına devam ediyor. Sarı-lacivertliler, Sevilla'nın forveti Youssef En Nesyri için imza aşamasına geldi. 27 yaşındaki Faslı forvetin kulübü Sevilla ile el sıkışan sarı-lacivertliler, oyuncunun kendisiyle de anlaşmaya vardı. Youssef'in önümüzdeki günlerde resmi imzayı atması bekleniyor.Teknik Direktör Mourinho, Chelsea'deyken de almak istediği ancak alamadığı bu futbolcuya Fenerbahçe'de kavuşuyor.

TERRİER BİR ADIM ÖNDE

Fenerbahçe bununla da yetinmedi. Sarı-lacivertliler, sol kanat için de Martin Terrier'i liste başı yaptı. Bu bölgede görev yapan Maximin ile de temas halinde olan Fenerbahçe'de Terrier'in bir adım önde olduğu vurgulanıyor. Teknik Direktör Jose Mourinho'nun da çok istediği 27 yaşındaki Fransız futbolcu için kulübüyle masaya oturuldu. Rennes ile pazarlıkların sürdüğü ve görüşmelerin olumlu geçtiği dile getirildi. 

MCKENNİE İÇİN ADIMLAR ATILDI

Orta saha için de Lazar Samardzic ile yapılan görüşmelerde bu futbolcunun Türkiye'ye gelmeyi istememesi nedeniyle sonuca varılamamıştı. Bu kez de Juventus'tan Weston McKennie ismi ağırlık kazandı. McKennie için futbolcunun menajerlik şirketiyle ve kulübü Juventus ile yapılan temaslar olumlu geçiyor. ABD'nin elenmesi sonrasında Copa America ile işi biten McKennie için Mourinho'nun yaklaşımı takip ediliyor.