Beşiktaş'ta ilginç gelişmeler yaşanıyor. Siyah-beyazlı ekipte yeni sezonda kadroda kalıp kalmayacağı belli olmayan ancak herkesin gidecek gözüyle baktığı Vincent Aboubakar, yarın İstanbul'a gelecek.

2022 yılında Beşiktaş'a ikinci kez gelen Vincent Aboubakar, ilk yılında iyi bir performans ortaya koymasına karşın, özellikle geçen sezon beklenenin çok uzağında kalmıştı. Özellikle ikinci yarıda fazla forma giymeyen Kamerunlu golcü, taraftarın tepkisini de üzerine çekmişti.

KASIMPAŞA FORMASI TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Vincent Aboubakar'ın özellikle geçen sezon formadan uzak kalması ve takıma hemen hiçbir katkı sağlayamaması sonrası bu futbolcunun yeni sezonda kadroda yer almayacağı fikri hakim olmuştu. Geçtiğimiz günlerde Aboubakar, tatilde tek başına yaptığı kampta Kasımpaşa forması giymesi nedeniyle de taraftarın tepkisine maruz kalmıştı.

YARIN İSTANBUL'DA OLACAK

Ancak daha sonra da Beşiktaş formasıyla yaptığı çalışmanın fotoğrafını da paylaşarak gönül almaya çalışan Aboubakar ile ilgili ilginç bir bilgiye ulaşıldı. Vincent Aboubakar'ın yarın İstanbul'a geleceği öğrenildi.

BEŞİKTAŞ İLE YENİ SEZONA HAZIRIM

Gazeteci Sercan dikme'nin verdiği bilgiye göre Vincent Aboubakar, Beşiktaş’ın sezon önceci kampına katılmak için yarın İstanbul’a geliyor. Aboubakar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise "Beşiktaş ile sezon öncesi için artık hazırım" mesajını gönderdi. Aboubakar konusunda teknik Direktör Van Bronchorst'un yaklaşımının nasıl olacağı ve bu futbolcunun kadroda kalıp kalmayacağı ise önümüzdeki günlerde belli olacak.