Transfer çalışmalarına devam eden Fenerbahçe'de gelecekler kadar gideceklerde merak ediliyor. Fenerbahçe son dakika olarak transfer listesinde Mourinho raporu ortaya çıktı. Gidecekler listesinde yer alan yıldız isim için Mourinho kalsın dedi.

Fenerbahçe'de gidecekler merak ediliyor!

Kadrosunda yabancı oyuncu sayısı çok olan Fenerbahçe, yıldız oyuncu transferleri için gidecek isimleri de netleştirmek istiyor.

Ferdi Kadıoğlu, Cengiz Ünder, Oosterwolde ve İrfan Can Kahveci için sürekli olarak teklif alan Fenerbahçe, bu isimlerden astronomik ücret gelenleri satacağı öğrenildi.

Bugün gelen haberlere göre de Cengiz Ünder ve İrfan Can Kahveci'den birinin satılacağı yönünde. Çünkü Fenerbahçe yönetimi, bir sağ kanat, bir sol kanat ve bir forvet transferi yaparak transferi tamamlamak istiyor.

İlk olarak Levent Mercan, ardından Çağlar Söyüncü bonservisiyle kadrosuna katan Fenerbahçe, Batshuayi'de ezeli rakibi Galatasaray'a kaptırmıştı. Fenerbahçe'de Mert Hakan Yandaş ile de sözleşme imzalamış diğer oyunucuların akıbeti merak ediliyordu. Gönderecekler listesinde yer alan bir isim için ise Mourinho büyük bir sürpriz yaptı.

Miha Zajc kalsın raporu geldi!

Bu sezon 11 yıllık şampiyonluk hasretine son vermek isteyen Fenerbahçe'de, teknik direktör Jose Mourinho, performansıyla Miha Zajc'e hayran kaldı.

Yabancı kotası nedeniyle elindeki yabancıları çıkartmak isteyen Fenerbahçe, forvet ve kanat transferlerin olması için yabancı oyuncularla yol ayırmak zorunda. Listenin başında olan Miha Zajc'ın kalmsıyla büyük sürprizler yaşanıyor.