Fenerbahçe'de yeni bir dönem başladı. Teknik Direktör Jose Mourinho'nun gözüne girmek için tüm futbolcular çaba harcarken, geçen yıl  forma şansı bulamayan bazı futbolcular da tecrübeli hocayı etkiledi.

Fenerbahçe geçen sezonu İsmail Kartal yönetiminde 99 puanla 2. sırada tamamlamış ve tecrübeli teknik adamla yollar ayrılmıştı. Daha sonra Teknik direktörlük görevi için dünyaca ünlü isim Jose Mourinho ile anlaşmaya varıldı. 3 yıllığına takımın başına gelen Portekizli teknik adam ile Fenerbahçe'de yeni bir dönem de başlamış oldu. Futbolcular da bunun bilincinde olarak ünlü hocanın gözüne girebilmek için büyük mücadele veriyor.

ZAJC GÖZE GİRMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Zajc, gitmesine kesin gözüyle bakılırken Mourinho'nun gözüne girmeyi başaran ilk futbolcu olmuştu. Bu futbolcunun büyük ihtimalle kadroda kalacağı konuşulurken, geçen sezon neredeyse hiç şans bulamayan iki futbolcu daha Mourinho'nun gözüne girdi.

GEÇEN YIL YEDEKTİ

Emre Mor ve Bartuğ Elmaz, Mourinho'nun beğendiği isimler arasına girdi. Erken yaşta yıldızı parlayan ve yıllarca Borussia Dortmund'da başarılı bir grafik sergileyen Emre Mor, Galatatasaray forması da giymişti. Karagümrük'ten Fenerbahçe'ye gelen Emre, önce performansıyla beğeni toplamış, daha sonra İsmail Kartal tarafından yedek oturtulmuştu.

BARTUĞ ELMAZ GERİ DÖNDÜ

Ön libero Bartuğ Elmaz ise Sivasspor'da kiralık oynadıktan sonra Fenerbahçe'ye döndü. NTV Muhaberi Gürhan Ak'ın sosyal medyada aktardığı bilgilere göre Jose Mourinho, şu ana kadar yapılan antrenmanlarda Emre Mor ve Bartuğ Elmaz'ın yeteneklerinden etkilenmiş.