Galatasaray transferde arayışlarını sürdürüyor. Galatasaray Guela doue transferi için şartları zorluyor. Transferde pazarlıklar sürüyor.

Michy Batshuayi transferiyle iyi bir başlangıç yapan Galatasaray, transferde farklı mevkilere takviye için alternatifli bir liste oluşturdu. Sağ beke yapılacak takviye için de birçok isimle tamasa geçildi. Yerli ayağında Alanyasporlu Oğuz Aydın için girişimlerini sürdüren Galatasaray, yabancı ayağında ise Guela Doue ismine yöneldi.

5+1 MİLYON EUROLUK TEKLİF

Galatasaray, Guela Doue için yeni bir teklif sundu. Gazeteci Ertan Süzgün'ün aktardığı bilgilere göre Galatasaray, Guela Doue için Rennes takımına 5+1 milyon Euro bonus içeren 6 milyon Euro’luk resmi teklif yaptı. Bu rakamı az bulan Rennes Kulübü, teklifin biraz daha artmasını istiyor. Ancak Galatasaraylı yöneticiler de rakamı bu seviyede tutmanın hesaplarını yapıyor.

OYUNCU TAMAM, KULÜP İKNA OLMADI

Oyuncu tarafında sorun yok. Guela Doue'nin Galatasaray'a sıcak baktığı öğrenildi. Doue'nin bu yaklaşımının Rennes'in üzerinde bir baskı oluşturması bekleniyor. İki takım arasında bonservis pazarlığı sürüyor. Önümüzdeki günlerde Galatasaray Doue transferinde yeni gelişmeler yaşanabilir. Teknik Direktör Okan Buruk'un ısrarla istediği Doue'nin kadroya katılması için yöneticilerin ısrarlı çabaları devam ediyor.