Galatasaray orta sahayı takviye etmek için önemli isimlere yöneldi. Transfer listesinin ilk sırasında Hojbjerg, ikinci sırada ise McTominay var. Bu futbolcular için rekor bonservis bedeli bile ödenebilir.

ALTERNATİFLİ LİSTE

Michy Batshuayi transferiyle büyük sükse yapan Galatasaray, merkez orta sahayı güçlendirmeye büyük önem veriyor. Teknik Direktör Okan Buruk'un özellikle bu bölgeye büyük önem verdiği ve transferde en büyük öncüliklerden birinin orta saha olduğu konuşuluyor. Teknik Direktör Okan Buruk, yönetime alternatifli bir liste sundu. Orta alan için bu listenin en üstünde iki isim bulunuyor.

DANİMARKALI YILDIZ

Bunlardan ilki Pierre-Emile Hojbjerg. 28 yaşındaki orta saha oyuncusu İngiltere'de Tottenham Hotspur ekibinde görev yapıyor. Hojbjerg, Danimarka Milli Takımında da görev yapıyor. Buruk, Hojbjerg'i özellikle istiyor.

PİYASA DEĞERİ ÇOK YÜKSEK

Bu mevkideki diğer alternatif ise Scott McTominay. Manchester United'ta forma giyen 32 yaşındaki İskoç futbolcunun piyasa değeri 32 milyon Euro olarak değerlendiriliyor. 

Gazeteci Süleyman Rodop'un aktardığı bilgilere göre Okan Buruk'un listesinin 1 ve 2. sırasında Hojbjerg ve McTominay bulunuyor. Galatasaray, bu iki isimden birini almak için uğraşıyor.

REKOR BEDEL OLABİLİR

McTominay zor bir transfer ancak Okan Buruk çok istiyor. Bu transfer için tüm imkanlar seferber ediliyor. Ancak Hojbjerg ve McTominay olmazsa listedeki diğer isimler gündeme gelecek. McTominay için büyük bir çalışma var. Rodop7un aktardığı bilgilere göre Galatasaray, McTominay için rekor bir bonservisi gözden çıkarabilir.