Galatasaray Oğuz Aydın transferi için girişimlerini sürdürüyor. Galatasaray Oğuz Aydın için Alanyaspor'a yeni bir teklif sundu ve rakamı artırdı. 

Sağ bek arayışlarını sürdüren Galatasaray, yerli ve yabancı alternatifleri birlikte değerlendiriyor. Bu siimlerden en önemlilerinden biri de Alanyasporlu Oğuz Aydın. Bir süredir Oğuz Aydın için Alanyaspor ile görüşmeler sürdürülüyordu. Başkan Dursun Özbek'in de Alanyaspor yönetimiyle bizzat temasta olduğu biliniyordu. 

FAZLA VEREN OĞUZ'U ALIR

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Oğuz Aydın için Türkiye'den Beşiktaş'ın da devrede olduğunu belirtirken, Hollanda'nın Ajax ekibinin de Oğuz Aydın için ciddi bir ilgisinin olduğunu ve tüm kulüplerle Oğuz Aydın'ın transferi konusunda görüştüklerini söyledi, en fazla parayı veren kulübün bu transferi bitereceğini de ifade etmişti. 

RAKAMI ARTIRDILAR

Teknik Direktör Okan Buruk'un da ısrarla istediği Oğuz Aydın için Galatasaray'ın daha önce önerdiği rakamı artırdığı dile getiriliyor. Gazeteci Yakup Çınar, sosyal medyadan aktardığı bilgide Galatasaray'ın Oğuz Aydın için Alanyaspor'a yaptığı teklifi 5.7 milyon euro seviyesine çıkardığını duyurdu.

Alanyaspor yönetimi teklifi değerlendirip Galatasaray yönetimine bir cevap verecek. Buna göre Oğuz Aydın'ın Galatasaray'a transferi olumlu veya olumsuz olarak ilerleyecek.