Bu sezon oynadığı futbolla dikkatleri üzerine çeken Ferdi Kadıoğlu, Fenerbahçe'de kalacak mı merak ediliyor. Oynadığı futbolla EURO 2024'ün de yıldızı konumuna gelen Ferdi Kadıoğlu için alman kulüpleri ardından İngiliz kulüpleri de devreye girdi.

Ferdi Kadıoğlu turnuvanın yıldızı oldu!

Turnuvanın 4 maçında da forma giyen ve performansıyla büyüleyen Ferdi Kadıoğlu, aralarında Gakpo, Kimmich, Kante, Doku gibi yıldızlarında olduğu listede zirvede yerini aldı. EURO 2024'te akan oyunda en fazla pozisyon yaratan oyuncular listesinde ilk sırada yer alan futbolcu, hücum oyuncularını da geride bırakarak bek olarak muhteşem bir yere yerleşti.

Dortmund'da ilk sırada yer aldı!

Alman kulübü Borissia Dortmund, Ferdi Kadıoğlu için transferi zorlayan kulüptü. Özellikle Nuri Şahin'in transfer listesinde 2. sırada yer alan Ferdi, Dortmund'un yeni sol beki olması bekleniyordu. Fenerbahçe kulübüne resmi tekliflerde gelse de turnuva sonrasını bekleyim cevabı aldı. Ancak son dakika Ferdi Kadıoğlu için İngiliz kulüpleri de devreye girdi.

Ferdi Kadıoğlu için Manchester United devrede!

Altay Bayındır transferinde ikili ilişkileri iyi olan Manchester United ve Fenerbahçe kulübü Ferdi Kadıoğlu transferi için bir kez daha pazarlık masasında. Özellikle Avusturya maçında Ferdi Kadıoğlu'nu izleyen İngiliz yetkililer, 12200 metre koşarak turnuvanın rekorunu kıran, 11 şut pası, 10 top kapma, 5 çalım, 71 topla buluşma ve 6 başarılı müdahale ile Ferdi Kadıoğlu İngiliz ekibinden tam not aldı.

Manchester United teklif hazırlığında!

Fenerbahçe'nin yıldız ismi Ferdi Kadıoğlu için Manchester United teklif yapmaya hazırlanıyor. Hem para hem oyuncu teklifi sunacak olan İNgiliz kulübü için Mourinho oyuncu seçebilecek. Mourinho isteği doğrultusunda Ferdi Kadıoğlu için Manchester United bonservis ödemeye ve oyuncu vermeye hazır.

Bu teklif sonrası Borusissa Dortmund'da teklifi yükseltmesi bekleniyor. Fenerbahçe Dortmund'dan da sürpriz bir yıldızı Ferdi takasında kullanabilir.

Ferdi Kadıoğlu'nun gelecek sezon Fenerbahçe'de kalma ihtimali gittikçe zorlaşıyor.

Sporsayfa.com özel - Bersan