Fenerbahçe'nin yıldızı Ferdi Kadıoğlu için teklif yağıyor. Son olarak İngiliz kulübü 25 milyon Euro'luk bir teklifle yönetimin karşısına çıktı. Önümüzdeki günlerde karar verilecek.

Fenerbahçe'nin süper ismi Ferdi Kadıoğlu'nun yıldızı her geçen gün daha da parlıyor. Geçen sezon sarı-lacivertli formayla muhteşem bir performans ortaya koyan Ferdi kadıoğlu, hem ileride hem geride kalitesini gösterdi. 90 dakika boyunca bitmek bilmeyen enerjisiyle ön plana çıkan Ferdi, bu çıkışını A Milli takım formasıyla da sürdürdü.

EN ÇOK KOŞAN İSİM OLDU

Euro 2024'te Türkiye'nin oynadığı karşılaşmalarda da çok iyi bir çıkış yakalayan Ferdi Kadıoğlu, turnuvanın en fazla koşan ismi olmayı da başardı. Turnuvanın en iyi isimleri arasında gösterilen Ferdi Kadıoğlu için tekliflerin sayısı da giderek artmaya başladı. 

8 KULÜP İZLEDİ

Türkiye'nin Avusturya ile oynadığı karşılaşmada Ferdi'yi takip etmek isteyen 8 kulübün temsilcileri tribündeydi. Stuttgart, Bayer Leverkusen, Arsenal, West Ham United, Fulham, Wolverhampton, Atletico Madrid ve Valencia'nın scout ekipleri bu müsabakada Ferdi'yi takip etti. 42 kilometreyle dördüncü maçlar sonunda EURO 2024'ün en çok koşan futbolcusu olan Ferdi, izleyenleri büyüledi.

BRİGHTON'DAN CİDDİ TEKLİF

Ferdi Kadıoğlu için Fenerbahçe'nin kapısını çalan son takım ise Premier Lig ekibi Brighton oldu. İngiltere temsilcisi Brighton da Ferdi'yi listesine aldı ve bir teklifte bulundu. Premier Lig ekiplerinden Brighton, Ferdi Kadıoğlu için 25 milyon Euro'luk bir teklif yaptı. Fenerbahçe, başarılı futbolcu ile ilgili tüm seçenekleri turnuva sonrasında değerlendirecek.

Daha önce Başkan Ali Koç, Ferdi için 30-35 Milyon Euro'nun altındaki teklifleri değerlendirmeyeceklerini belirtmişti. Ancak yapılacak pazarlıkların sonucunda nereye varılacağı daha sonra netlik kazanacak.