Fenerbahçe'ye müthiş bir takas teklifi geldi. İtalya'nın dev kulübü Ferdi Kadıoğlu'nu transfer etmek için takas teklifinde bulundu.

DORTMUND GERİ ADIM ATTI

Fenerbahçe'nin yıldızı Ferdi kadıoğlu için her gün yeni bir talip ortaya çıkıyor. Borussia Dortmund, ciddi bir şekilde ilgilendiği Ferdi Kadıoğlu'ndan yüksek bonservisi nedeniyle geri adım attı. Ferdi'yi Avrupa Şampiyonası'nda 8 takım mercek altına alırken, geçtiğimiz günlerde de Premier Lig'den Brighton kulübü Ferdi Kadıoğlu için 25 milyon Euro teklif etmişti. 

JUVENTUS TAKAS ÖNERDİ

Ferdi Kadıoğlu için en son teklif ise Avrupa devinden geldi. İtalyan temsilcisi Juventus, Ferdi Kadıoğlu için Fenerbahçe'nin kapısın çaldı. Ancak Juventus, Fenerbahçe'ye takas teklifiyle geldi. Fenerbahçe, Juventus'tan Weston McKenie ile ilgileniyordu. Yeni sezon kadrosunda bu futbolcuyu düşünmeyen Juventus, Fenerbahçe'ye tiklifini yaptı.

İtalyan basınındaki habere göre İtalyan ekibi, Ferdi Kadıoğlu'na karşılık Weston McKennie'yi vermeyi önerdi. Ferdi Kadıoğlu için ayrıca Premier Lig ekipleri Arsenal ve Liverpool'un da ilgisinin bulunduğu kaydedildi.

MOURİNHO SATILMASINI İSTEMİYOR

Teknik direktör Jose Mourinho geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Ferdi'nin satılması ile ilgili konularda "Başkan kulübün gelişmesini istiyor, geriye gitmesini değil. Gelişmesi demek de en iyi oyuncularımızı tutmak demek" yorumunu yapmıştı. Başkan Ali Koç, 35-40 milyon euronun altındaki tekliflere Ferdi'yi bırakmayacaklarına vurguyaparken, Asbaşkan Acun ılıcalı da "Ferdi kendisi istemezse satılmayacak" yorumunu yaptı. Ferdi için gelen teklifler konusunda önümüzdeki günlerde neler yaşanacağı merak ediliyor.