Fenerbahçe'de son dakika transfer açıklaması. Fenerbahçe'de Allan Saint-Maximin, Martin Terrier, Romelu Lukaku ve Robert Lewandowski transferleriyle ilgili son dakika gelişmeler yaşandı. İşte Lukaku ve Lewandowski, Maximim ve Terrier konusunda son gelişmeler.

Romelu Lukaku ve Robert Lewandowski defteri kapandı!

Seçim döneminde sık sık ismi geçen forvetler arasında yer alan Romelu Lukaku ve Robert Lewandowski defteri tamamen kapandı. Romelu Lukaku ve Robert Lewandowski Fenerbahçe'nin santrafor listelerinde çıkartıldı. Taraftarın çok istediği Lukaku, babası tarafından dolandırıldığı için yeni bir defter açmak istemedi ve İtalya'da devam etme kararı aldı. Chelsea kulübü oyuncuyu İtalyan bir kulübe satmak istiyor. Robert Lewandowski ise yeni gelen teknik direktörün kal isteğiyle Bayern Münih'te beraber çalıştığı günler için yeniden takımda kalma kararı aldı. Lukaku ve Lewandowski defteri kapandı.

İlk sırada Martin Terrier var!

Fenerbahçe kanat için ilk sıraya Martin Terrier dahil oldu. Rennes forması giyen Terrier için son dakika gelişmesi yaşandı. Jose Mourinho, Martin Terrier ismine onay verdi ve resmi temaslar başladı. Fenerbahçe bu transferi bitirmek için yoğun bir çalışma yapacak.

Allan Saint-Maximin kulübü bekleniyor!

Fenerbahçe, Allan Saint-Maximin kulübüyle yakından takip ediyor. Kulübüyle problemleri olan Allan Saint-Maximin listede yer alıyor. Somut bir adım atılmayan oyuncunun kulübüyle resmi görüşmeler başlamadı. Ancak Allan Saint-Maximin, Martin terrier ile birlikte listede yer alıyor.

Fenerbahçe'de Lazar Samardzic defteri kapandı.