Beşiktaş'ta Cenk Tosun kararı henüz verilmedi. Cenk Tosun Beşiktaş'ta kalacak mı, gidecek mi? Fenerbahçe'nin de istediği Cenk Tosun için Beşiktaş kararını Euro 2024 sonrası verecek.

Beşiktaş'ta Cenk Tosun belirsizliği sürüyor. Siyah-beyazlı ekipte geçen sezon forma giydiği maçlarda zaman zaman iyi bir performans ortaya koyan ancak sürekliliği sağlayamayan Cenk Tosun, A Milli Takım'da ise parladı. Cenk Tosun, Gürcistan müsabakasında fileleri havalandırarak galibiyette kilit rollerden birini oynamıştı. 

VAN BRONCKHORST'UN KARARI BEKLENİYOR

Cenk Tosun'un 33 yaşında olması ve son dönemlerde süreklilik arz etmemesi kafaları karıştırıyor. Beşiktaş yönetimi, bu nedenle henüz kararını veremedi. Teknik Direktör Van Bronckhorst'un da Cenk Tosun konusundaki kararı bekleniyor. Tecrübeli hocanın henüz görüşünü yönetime iletmediği konuşuluyor.

FENERBAHÇE MASAYA OTURACAK

Cenk Tosun için geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe de devreye girdi. Forvet hattına takviye yapmak isteyen Fenerbahçe'nin yerli bir isim olmasının da avantajıyla Cenk Tosun'u listeye aldığı belirtildi. Şu anda A Milli Takım ile Euro 2024'te bulunan Cenk Tosun ile turnuva sonrasında masaya oturulacağı konuşuluyor.

NET KARAR EURO 2024 SONRASI

Ezeli rakibi Fenerbahçe'nin de talip olduğu Cenk konusunda Beşiktaş'ın kararı merakla bekleniyor. Gazeteci Sercan Dikme'nin verdiği bilgilere göre Cenk Tosun’la sözleşme yenilemek için masaya henüz oturmayan Beşiktaş yönetimi, net kararını Avrupa Şampiyonası bittikten sonra verecek. Beşiktaş’tan gelen cevaba göre Cenk Tosun, Türkiye içinden gelen teklifleri değerlendirme kararı alacak.