Türkiye-Avusturya maçında golü attıktan sonra Bozkurt işareti yapan Merih Demiral ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. Suudi Arabistan ekibi Al Ahli'nin Merih Demiral'ın sözleşmesini feshedeceği konuşuluyor.

BOZKURT İŞARETİ YAPTI

Euro 2024 çeyrek final karşılaşmasında Türkiye, Avusturya ile oynadığı maçı 2-1 kazanarak çeyrek finale kalmıştı. Son 16 turundaki müsabakada Türkiye'nin iki golünü de savunmada görev yapan Merih Demiral kaydetmişti. Merih ayrıca maç boyunca sergilediği futbolla da beğeni toplamıştı. Merih Demiral'ın gollerden sonra Bozkurt işareti yapması gündem olmuştu.

YAPTIRIM NETLEŞMEDİ

UEFA Merih Demiral'a yaptığı Bozkurt işareti nedeniyle soruşturma açmıştı. Merih Demiral'a bu konuda ne gibi bir yaptırım yapılabileceği henüz netlik kazanmadı. Ancak Merih Demiral için şimdi de şok bir iddia ortaya atıldı.

SUUDİ BASINI YAZDI

Suudi Arabistan basınında yer alan bazı haberlere göre Al Ahli Kulübü'nün Bozkurt işareti yapması nedeniyle Merih Demiral'ın sözleşmesini feshetmeye hazırlandığı dile getiriliyor. Bu gelişmenin doğru olup olmadığı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. Yine UEFA'nın bu konudaki yaptırımının ne olacağı da merak konusu.