Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan Alman defans oyuncusunu İstanbul'a getirerek tesisleri gezdirdiği ortaya çıktı. Almanya'ya geri dönen futbolcunun vereceği cevap bekleniyor.

HUMMELS HERMOSO DERKEN UDUOKHAİ

Savunmaya takviye arayaşlarını sürdüren Beşiktaş, Alman futbolcu Mats Hummels ve Atletico Madrid'den de Hermoso ile temasa geçmişti. Bu iki isimle ilgili henüz somut bir adım atılamazken, bir üçüncü isim daha gündeme oturdu. Siyah-beyazlı yöneticilerin Augsburg forması giyen 26 yaşındaki stoper Felix Uduokhai'yi listesine eklediği ortaya çıktı.

İSTANBUL'DA TESİSLERİ GEZDİRDİLER

Almanya'ya çıkarma yapan Beşiktaşlı yöneticilerin oyuncuyla ve menajeriyle görüşmeler gerçekleştirdiği bildirildi. Ancak Beşiktaş yönetiminin şok bir operasyona daha imza attığı kaydedildi. Gazeteci Sercan Dikme'nin aktardığı bilgilere göre Beşiktaş yönetimi dün gizli bir operasyonla Felix Uduokhai’yi İstanbul’a getirerek tesisleri gezdirdi.

KULÜBÜYLE MASAYA OTURULACAK

Almanya’ya geri dönen Uduokhai transferin sonuçlanmasını bekliyor. Beşiktaş yönetimi yurt dışı kampına kadar Felix Uduokhai transferini bitirmek istiyor. Uduokhai'nin sözleşmesinin 2025 yılında biteceği belirtilirken, oyuncunun kulübüyle de masaya oturulacak. Felix Uduokhai’nin piyasa değeri 7 milyon euro olarak gösteriliyor.