Beşiktaş Okay Yokuşlu transferi için harekete geçiyor. Beşiktaş, Milli yıldızın kulübüyle temasa geçecek.

Paulista ve Rafa Silva transferleriyle önemli adımlar atan Beşiktaş, orta sahaya takviye yapmak için temaslarını sürdürüyor. Yerli bir futbolcuyu da kadroya katmak isteyen siyah-beyazlılar, Milli futbolcuyu listeye aldı. Beşiktaşlı yöneticiler Okay Yokuşlu için harekete geçti. Euro 2024'te A Milli Takım kadrosunda yer alan Okay Yokuşlu için kulübüyle temasa geçilecek.

EURO 2024'TEN SONRA TEMAS

Gazeteci Sercan Dikme'nin aktardığı bilgilere göre Beşiktaş, Okay Yokuşlu'yu transfer listesine ekledi. Okay Yokuşlu, Beşiktaş'a sıcak bakıyor. Beşiktaş, turnuvadan sonra West Bromwich ile masaya oturacak.

CHAMPIONSHIP EKİBİ

Oyuncunun transfere sıcak bakması, kulübüyle yapılacak görüşmelerde Beşiktaş'ın elini güçlendirecek. Championship'te mücadele eden İngiltere ekibi yöneticilerinin Okay Yokuşlu'nun transferi konusunda nasıl bir tavır takınacakları da önümüzdeki günlerde görülecek. 

YILLARDIR YURT DIŞINDA

30 yaşında olan ve ön libero pozisyonunda görev yapan Okay Yokuşlu, daha önce Celta Vigo, Getafe, Trabzonspor, Kayserispor ve Altay'da görev yaptı. Yıllardır yurt dışında görev yapan Okay Yokuşlu, bu transfer gerçekleşirse Trabzonspor'un ardındn Türkiye'de bir başka büyük kulüpte daha forma giyme şansı yakalamış olacak.