Beşiktaş'ta peş peşe vedalar yaşanıyor. Siyah-qbeyazlılar, bir oyuncuyla daha yolları ayırma kararı aldı. oyuncu kampa götürülmeyecek.

ROSİER LA LİGA'DA

Beşiktaş bir taraftan transfer çalışmalarını sürdürürken, diğer taraftan da kadroda düşünmediği oyuncularla yollarını ayırıyor. Geçtiğimiz günlerde Valentin Rosier ile vedalaşılmıştı. Rosier'in sözleşmesi feshedilmiş ve bu futbolcu İspanya La liga temsilcisi Leganes ile sözleşme imzalamıştı. Bu futbolcunun bonservisinden herhangi bir gelir elde edilmedi.

AMARTEY KARARI AÇIKLANMIŞTI

Beşiktaş yönetimi özellikle yabancı oyunculardan bazılarıyla daha yollarını ayırmak için çalışmalarını hızlandırdı. Ayrıca Daniel Amartey'e de birçok ekipten transfer teklifleri geldiği biliniyordu. Beşiktaşlı yöneticiler bu futbolcuya da yeni sezonda kadroda yer almayacağını bildirdi. Amartey'e ayrıca Slovenya kampına dahil edilmeyeceği de bildirildi.

CHAMBERLAİN KAMPA GÖTÜRÜLMÜYOR

Beşiktaş'taki yeni gelişmeye göre Alex Oxlade-Chamberlain de yurt dışı kampına götürülmeyecek. Gazeteci Sercan Dikme'nin haberine göre  Beşiktaş Chamberlain’den bonservis ücreti kazanmak istiyor. Henüz resmi teklif yok. Görüşmeler sürüyor. 

FRİEDEL KARARI TEBLİĞ ETTİ

Beşiktaş’ta kadroda düşünülmeyen oyuncularla ilgili görüşmeleri ve süreci Brad Friedel yürütüyor. Brad Friedel kamp kadrosunda olmama kararını Chamberlain’e bildirdi. Kendisine kulüp bulunması ve bonservis ücreti getirmesi istendi. Bu futbolcu dışında özellikle yabancılardan farklı isimlerin de kadrodan çıkarılacağı bildiriliyor.