Beşiktaş savunmaya takviye için düğmeye bastı. Siyah-beyazlı ekip stoper transferinde rotayı Almanya'ya çevirdi.

Daha önce Gabriel Paulista'yı kadrosuna katarak defansa ilk takviyeyi yapan Beşiktaş, ayrıca hücum bölgesine de Rafa Silva'yı transfer edip adından söz ettirmişti. Ancak Teknik Direktör Van Bronchorst'un ısrarla savunmaya takviye yapılması talebi Beşiktaş yönetimini yeniden harnekete geçirdi.

HUMMELS VE HERMOSO GÜNDEMDEYDİ

Daha önce Alman futbolcu Hummels ile de temasa geçen ancak bu futbolcuyla henüz anlaşma sağlayamayan Beşiktaş, ayrıca Atletico Madrid'den Hermoso için de devreye girmiş ve gerekli görüşmeleri yapmıştı.

FRİEDEL DEVREYE GİRDİ

Beşiktaşlı yöneticiler şimdi de Bundesliga'dan yeni bir isme yöneldi. Beşiktaş'ın yeni hedefi Augsburg'da görev yapan Felix Uduokhai oldu. Gazeteci Ertan Süzgün'ün aktardığı bilgilere göre Beşiktaş’ta yönetim danışmanı Brad Friedel, Teknik Direktör Van Bronckhorst’un onay verdiği Augsburg forması giyen Felix Uduokhai transferi için resmi temaslara başladı.  

SIKI MARKAJA ALDILAR

Ancak bu futbolcunun trnansferiyle ilgili bir detay daha var. Çünkü Alman stoper için Bundesliga’dan da bazı takımların ilgisi bulunuyor. Bu nedenle Beşiktaşlı yöneticiler, Felix Uduokhai'yi sıkı markaja aldı. 26 yaşındaki stoper Felix Uduokhai, 4 yıldır Augsburg ekibinde görev yapıyor. Futbolcunun piyasa değeri 7 milyon euro olarak gösteriliyor.