Beşiktaşlı kimliğiyle bilinen ve spor hayatının ardından yorumculuğa başlayan Batuhan Karadeniz, Galatasaray Karagümrük maçının ardından ilginç yorumlarda bulundu. Karadeniz, Galatasaraylı futbolcular için biraz abarttılar dedi ve sözlerine şu şekilde devam etti:

KONUŞMAMAYIM DİYORUM AMA...

YouTube üzerinde yayın yapan SkySpor kanalında yorumculuk yapan Batuhan Karadeniz, Galatasaray'ın deplasmanda Karagümrük'ü 3-2 mağlup etmesinin ardından, “Galatasaray futbolcuları bazı şeyleri abarttı. Rakibine saygı duyacaksın. Yalandan millete ne umut veriyorsunuz? 1 tane yiyorsunuz, 3 tane atıyorsunuz falan. Yapmayın şunları ya!” ifadelerini kullandı.

Programın bir diğer yorumcusu eski Galatasaray futbolcusu Ümit Karan ise, "Galatasaray böyle. Hem Fenerbahçe taraftarını hem de Galatasaray taraftarını heyecanlandırıyor" dedi. 

İstanbul Başakşehir Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanan maçı Galatasaray Barış Alper Yılmaz, Dries Mertens ve Berkan Kutlu'nun golleriyle 3-2 mağlup etti. Maçı tribünde yaklaşık 30 bin Galatasaray taraftarı takip etti.