Trabzonspor Attila Szalai transferi için girişimlerini hızlandırıyor. Trabzonspor'a Attila Szalai konusunda kulübü Hoffenheim'den iyi haber geldi.

MACARİSTAN KAMPI SÜRÜYOR

Sezona Macaristan'da yaptığı kampla hazırlanan Trabzonspor, çalışmalarını sürdürüyor. Bordo-Mavili ekip, yeni sezon hazırlıklarına bugün TSİ 11.30'da salonda yaptığı antrenmanla devam etti. Macaristan’ın Szeged şehrinde yapılan antrenmanda sağlık ekibi ve atletik performans departmanı kontrolünde futbolculara; sakatlık risk analizi, mobilite, stabilite ve endurans testleri yapıldı.

HENÜZ SONUÇ ALINAMAMIŞTI

Transferde şu ana kadar Cihan Çanak, Ozan Tufan, Lundstram, Barisic, Nwakaeme ve Dragus gibi isimleri kadrosuna katan Trabzonspor, savunmayı takviye etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bordo-Mavililer, bir dönem Fenerbahçe forması da giyen Attila Szalai için girişimlere başlamıştı. Ancak Szalai'nin kulübü Hoffenheim ile yapılan görüşmelerden henüz tam bir sonuç alınamamıştı. Hoffenheim'den beklenen haber geldi. 

YENİ BAŞKAN SEÇİLDİ

Trabzonspor, Atilla Szalai transferi için kulübünün son kararını bekliyordu ancak Hoffenheim başkanı sağlık sorunları nedeniyle istifa etti ve yeni bir başkan geldi. Gazeteci Hasan Tuncel'in aktardığı bilgilere göre transferin kısa süre içinde olumlu sonuçlanması bekleniyor. 26 yaşındaki Macar stoperin piyasa değeri 4 milyon Euro olarak gösteriliyor.