Fenerbahçe, Al Ahli forması giyen Allan Saint Maximin için satın alma opsiyonlu kiralama teklifini kulübüne iletti. Oyuncu Allan Saint Maximin'de transfere sıcak baktığı öğrenildi.

Dün gazeteci Sercan Hamzaoğlu son dakika olarak verdiği Fenerbahçe kanat transferinin ismi Allan Saint Maximin olduğu ortaya çıkmıştı. Sporsayfa.com Allan Saint Maximin ile ilgili detaylara ulaştı!

4 yıl boyunca Newscastle United'de 11'de oynayan ve karıyerine Suudi Arabistan'da devam eden Allan Saint Maximin ile ilk görüşme yapıldı. Arabistan'da Al Ahli forması giyen kanat oyuncu Allan Saint Maximum için takımdan ayrılması gündeme gelir gelmez Fenerbahçe devreye girdi. 

Kulübüyle 2026 yılına kadar sözleşmesi bulunan 27 yaşındaki oyuncuyu Fenerbahçe kiralayıp, satın alma opsiyonu istiyor.

Teknik direktör Jose Mourinho'nun istediği kanat oyuncu için disipsinsiz olduğu biliniyor. Ancak Mourinho'nun sorun etmeyin ben hallederim dediği öğrenildi. Ancak oyuncunun gittiği yerde çift hane gol atamaması, bal yapmayan arı misalı topçu olduğu yorumları dikkat çekiyor.

Fenerbahçe'de bu düşünce de olan kişilerin bir kaçı da Coman varken bu isme gitmeyin diyor.

Fenerbahçe'nin Allan Saint Maximin transferi için oyuncunun Suudi Arabistan'da mutlu olmaması transferi kolaylaştırıyor. Ancak oyuncuya Fransa liginde teklifler olduğu ve son kararı yıldız ismin vereceği öğrenildi. Oyuncu ya Fenerbahçe yada Fransa yolu tutabilir.