Türkiye'nin en önemli bilgisayar şirketlerinin Türkiye temsilciliğini yürüten Index Group'un sahibi ve aynı zamanda Fenerbahçe Başkan Vekili görevinde bulunan Erol Bilecik'in Twitter hesabı üzerinden 2012 senesinde yaptığı paylaşımlar ortaya çıktı. Bilecik'in bu paylaşımları Fenerbahçe taraftarlarını çıldırttı. 

GALATASARAY PAYLAŞIMLARI YENİDEN GÜNDEMDE

Fenerbahçe'nin Başkan Vekili ve Ali Koç'un da sağ kolu olarak Erol Bilecik'in 2012 yılında X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlara sarı lacivertli taraftarlar tepki göstermeye devam ediyor. Bilecik yaptığı bir paylaşımda, "Dunya cografyasinin en guzel adalarindan birinde Avrupa'li dostlarla birlikte keyifli bir aksami geride birakiyoruz..Adamizin adi GS adasi:)" ifadelerini kullanırken bir diğer paylaşımında ise, "GS muthis odaklanmis bir sekilde oynuyor.Seyirci coskusuda cok iyi...Kisaca Ali Sami Yen su an bayram havasinda.." demiş. 

Erol Bilecik'in bu paylaşımlarının ardından Fenerbahçe taraftarları da X hesapları üzerinden Bilecik'e tepki göserdi. Her ne kadar 2012 tarihinde atılan tweetler olsa da taraftarlar sürekli bu olayı gündemde tutmaya devam ediyor.

Olayın boyutu bir hayli büyüyünce Erol Bilecik bu sefer de bu paylaşımlara gelen tepkilere cevap vermek durumunda kaldı. Yine X hesabı üzerinden gelen tepkileri yanıtlayan Bilecik, "Dün gece başlayan, geçmişte attığım bazı tweetlerle ilgili olarak paylaşılan ve Fenerbahçeliliğimin sorgulandığı tepkileri çok üzülerek gözlemledim. Türk spor ikliminde en çok ihtiyaç duyulan kötülükten uzak saygılı bir yaklaşım, rekabette dürüstlük, her koşulda temiz bir dil ve nezaket dolu bir üslup kullanmak. 62 yıllık Fenerbahçeli Erol Bilecik olarak benim hayat görüşüm olmuştur. Mensubu olmaktan gurur duyduğum değerli camiama saygıyla ifade ederim." şeklinde konuştu.