Antalyaspor'da Alex de Souza rüzgarı esiyor. Güney ekibini çalıştıran Brezilyalı teknik adam, eski öğrencisini Antalyaspor'a getiriyor.

Antalyaspor ile anlaşmaya varan Teknik Direktör Alex de Souza çalışmalara hızlı başladı. Fenerbahçe'de futbolculuğu döneminde efsane haline gelen Alex, tknik adamlık kariyerine Brezilya'da başladı. Ancak Alex de Souza, birçok ekipten teklifler aldıktan sonra bu sezon öncesinde Süper Lig ekibi Antalyaspor ile anlaşmaya vardı.

FESİH MADDESİ DE VAR

Antalya'ya gelen ve yeni takımının başında çalışmalara başlayan Alex de Souza'nın sözleşmesinde ilginç bir detay olduğu da ortaya çıkmıştı. Alex de Souza'nın sözleşmesinde, Antalyaspor'un transfer yasağının kalkmaması halinde sözleşmeyi feshetme yetkisi bulunduğu açıklandı. 

LUİZAO İLE 2 YILLIK ANLAŞMA

Alex De Souza yeni takımı Antalyaspor'a bir de oyuncu getiriyor. Brezilyalı hoca, eski öğrencisini Antalyaspor'a kazandırıyor. Gazeteci Salim Manav'ın aktardığı bilgiye göre Antalyaspor'da teknik direktör Alex de Souza eski öğrencisi Luizão'yu Akdeniz ekibine getirdi. Antalyaspor, West Ham United'ın U-21 takımında forma giyen Luizão ile 2 yıllığına anlaştı. Brezilyalı stoper bu gece Türkiye'de olacak.