Son haftalarda gösterdiği performansla tüm dikkatleri üzerine çeken ve birçok kulübün de transfer listesine giren Barış Alper Yılmaz, yine dün oynanan Karagümrük maçında da Galatasaray'ı ipten almayı başardı. Yılmaz'ın bu performansından sonra transfer olacağı konusunda herkes yazmaya çizmeye başladı. Son olarak Gazeteci Savaş Çorlu'dan canlı yayında Yılmaz'ın transferi konusunda beklenmedik açıklamalar geldi.

A Spor ve Fotomaç Gazeteleri'nde çalışan Gazeteci Savaş Çorlu, Barış Alper Yılmaz'ın transferi hakkında şunları söyledi:

Dün yine Barış Alper Yılmaz üst seviye bir performans sergiliyor. Kendisini tebrik ediyorum. Müthiş geliştirdi kendisini. Hayranı olduğu lige koşar adım gidiyor. Hatta gitti. Bu performansıyla koşar adım gidiyordu. Şampiyonluk sonrasında şu anda İngiltere'de Barış Alper Yılmaz'ı isteyen 3 tane kulüp var. Birisi Aston Villa, birisi Tottenham diğeri de Manchester takımlarından biri ama emin değilim. Bu üç külüpten bir tanesine gidiyor. Ben size fiyatı da söyleyeceğim. 25 milyon euroya hayırlı olsun.  Baktığımız zaman Barış bu sezon çok farklı. Duyumlarıma göre anlaşma çok yakın. Her futbolcu Premier lig'i hayal eder. Barış'ın da bu teklifi değerlendirmesini bekliyorum.

'1 YIL DAHA KALMALI'

Barış Alper Yılmaz'ın gösterdiği performansı 1 yıl daha sergilemesi halinde hem kendisi hem de Galatasaray için çok daha iyi olacağını söyleyen Uğur Karakullukçu ise, "Barış Alper Yılmaz 1 yıl daha kalacak ki Galatasaray yaşasın" şeklinde yorum yaptı. Peki biz de size soralım sizce Barış Alper bu sezon sonunda İngiltere'ye gider mi yoksa 1 yıl daha Galatasaray'da kalır mı? Görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz